Politike

Sociale

Lifestyle

Sport

Ksabi Alonso manipuloi shortin e Champions League, shikoni pamjet (Video)

Sot në mesditë në Nion është hedhur shorti i Champions League për ...

Read More »

VIDEO/ Boksierit i këputet veshi në ring (KUJDES PAMJE TE RENDA)

Tashmë raportohet se boksierit i është qepur veshi dhe se shumë shpejt ...

Read More »

Bonucci ka një mesazh për Juven: Jam pjesë e një familjeje të lavdishme

Sezoni nuk ka nisur në mënyrën më të mirë të mundshme. Ndryshimi ...

Read More »

Interi, ekipi i vetëm i pa mposhtur në Evropë

Interi është i vetmi ekip në Evropë pa asnjë humbje këtë sezon. ...

Read More »