Politike

Sociale

Lifestyle

Sport

Pas ndeshjes së turpit në Gjirokastër, ‘Ultras Guerrils’ shpërthejnë dhe fyejnë rëndë lojtarët e Partizanit

Tifozët më të zjarrtë të Partizanit, “Ultras Guerrils”, kanë shpërthyer ndaj lojtarëve ...

Read More »

Sul Starova jep dorëheqjen nga Partizani

Ka zgjatur pak javë eksperienca e Sulejman Starovës në stolin e Partizanit. ...

Read More »

Ekipi që humbi pas 69 ndeshjesh

Ecurisë së pabesueshme të 69 ndeshje pa humbur të Celtic i ka ...

Read More »

Real Madrid fiton Botërorin e Klubeve, shkëlqen Ronaldo

Reali i Madridit, Zinedin Zidane dhe Kristiano Ronaldo kanë arritur suksesin e ...

Read More »