Home . Lifestyle . Deklarata e çuditshme e modeles shqiptare: Hani vaginë, është vegjetariane! (Foto)

Deklarata e çuditshme e modeles shqiptare: Hani vaginë, është vegjetariane! (Foto)

Ka fituar “Miss Shqipëria 2012” dhe “Miss Globe”, kështu që me siguri të gjithë e njihni Niki Delijorgjin. Niki prej vitesh jeton në Londër ku vazhdon modelingun.

Loading...

Modelja shqiptare është gjithashtu shumë aktive në rrjete sociale e me postimet e saj në Instastory shpeshherë ka treguar se është vegjetariane, por me foton e fundit i ka habitur ndjekësit e saj.

“Hani ***, është vegjetariane”, shkruhet në bluzën e Nikit. “Mishi është për p***”, ka lënë ajo mbishkrimin në postimin e fiksuar nga “intv.al”.

Loading...
Komento
Loading...
Mos Humbisni:
“Berisha pranoi në kuvend, se ka lejuar kultivimin e drogës, nëse do funksiononte drejtësia, ai do ndiqej penalisht

Close