Home . Aktualitet . Sport . Hero në Greqi: Futbollisti shqiptar protagonisti i ditës!

Hero në Greqi: Futbollisti shqiptar protagonisti i ditës!

Hero në Greqi: Futbollisti shqiptar protagonisti i ditës!

Fiorin Durmishaj ka qenë protagonist ditën e sotme. Ai i dhuroi fitoren e madhe në transfertë ekipit Panionios ndaj Panathinaikosit.

Loading...

Në minutën e 73-të, goli i dha 3 pikë të arta grekëve. Skuadra e tij janë duke luftuar për të arritur një vend në Europa Ligë.

Ai u fut në lojë në minutën e 61-të. Disa minuta më pas, mori një top pas një mosmarrëveshjeje të lojtarëve të Panathinaikosit, dhe shkoi i sigurt drejt portës për të shënuar një gol me shumë vlera.

lajm-shqip.com

Loading...
Komento
Loading...
Mos Humbisni:
Djali që qau para Fatmir Xhafajt rrëfen bisedën me ministrin e Brendshëm

Close