Home . Aktualitet . Argetim . “I miri, i keqi dhe i shëmtuari”, në fotot që do i’u shkrijnë gazit (Foto)

“I miri, i keqi dhe i shëmtuari”, në fotot që do i’u shkrijnë gazit (Foto)

Gjatë ditëve të fundit, politika ka prodhuar një mori të madhe lajmesh të sulmeve dhe kundërsulmeve nga ligjvënës të ndryshëm .

Ne në galerinë tonë virtuale kemi zgjedhur të përcjellim një formë tjetër tëtrajtimit të situatës politike, atë përmes humorit.

Loading...

Më poshtë do të njiheni me memet më pikante që kanë bërë xhiron e rrjetit gjatë ditëve të fundit.

Hidhini një sy, është koha për të qeshur me politikanët (TemA)

Loading...

 

Komento
Loading...
Mos Humbisni:
Kapen me drogë në banesë, shqiptari rreh me karate 2 policë

Close