Home . Metro

Metro

Vdes në rrethana misterioze, modelja gjendet e zhveshur në ballkonin e apartamentit (Foto)

Një modele holandeze 18-vjeçare ka vdekur në rrethana misterioze në Malajzi. Ivana Smit ka vdekur në rrethana misterioze në pasi kishte qenë në një festë. Ajo u gjet e vdekur në ballkon e katit të gjashtë të nje blloku te ...

Read More »

Fiton 1 milion paund në llotari, tifozja seksi paguan për të përjashtuar futbollistin

Një postim i thjeshtë në “Twitter”, njëri prej atyre nga tifozët. Të tilla ishin fjalët e shkruara nga Jane Park, e panjohur në Shqipëri apo shtetet përreth, por shumë e famshme në Mbretërinë e Bashkuar, aty kur rreth 4 vite ...

Read More »

“Leku shkon te leku”! Ja sa fitoi Bleona mbrëmë në kazino në Las Vegas! (Foto)

Bleona Qereti mbrëmjen e djeshme ka frekuentuar një kazino në Las Vegas, nën shoqërinë e mikeshës së saj Anxhela Martini dhe partnerit të kësaj të fundit. Sipas disa fotove të bëra publike nga Anxhela, Bleona ka pasur shumë fat, duke ...

Read More »

Çifti shqiptar që preku zemrat e të gjithë botës me historinë e tyre të pabesueshme!

Thuhet se ne të gjithë kalojmë shtigjet e malet për të gjetur personin me të cilin duam të kalojmë jetën, por ky çift ka qenë në gjendje të përcaktojë momentin e saktë kur kjo ka ndodhur – me dëshminë e ...

Read More »

E shtynë të bënte seks oral me vëllain e saj: Aktorja hedh në gjyq kompaninë e pornos (Foto)

Një ndër skenat e famshme të perandorisë së filmave për të rritur është “glory hole” (vrima e shenjtë), ku një aktore performon seks oral permes nje vrime. Kjo skenë ka një anë të mirë, që aktores nuk i duhet të ...

Read More »

Kap të dashurën shqiptare ‘mat’, djali shtanget kur sheh me sytë e tij si i’a “dredh”…(Video)

Një djalë amerikan është shtangur kur ka parë të dashurën e  tij shqiptare e cila e tradhton “sy për sy”. Pas dyshimeve të forta që kishte për të, ai e vë në provë dhe çdo gjë filmohet. Vajza merr një ...

Read More »

E Mrekullueshme! Çifti shqiptar në zemrat e të gjithë botës me historinë e tyre të pabesueshme! (Foto)

Thuhet se ne të gjithë kalojmë shtigjet e malet për të gjetur personin me të cilin duam të kalojmë jetën, por ky çift ka qenë në gjendje të përcaktojë momentin e saktë kur kjo ka ndodhur – me dëshminë e ...

Read More »

‘Para se të flasësh drejtoje gishtin nga vetja’, Ardit Gjebrea i kthehet Kastro Zizos (Foto)

Me një status në Facebook ditën e sotme Kastro Zizo shprehej i indinjuar për faktin që disa kolegë të tij nuk e kishin votuar me shumë pikë në “Kënga Magjike” e këtë çështje ai e ka hapur edhe sot në ...

Read More »

Drogë dhe tymosje në skenat e filmave?! Ja se çfarë përdorin në të vërtetë aktorët! (Foto)

Megjithëse një aktor i mirë bën që substancat që merren para ekranit të duken të vërteta, ato pothuajse gjithmonë janë të rreme, dhe këtu përfshihen jo vetëm drogërat por edhe duhani. Ndërsa pamjet e pirjes së duhanit në rrjetet televizive ...

Read More »

Historia e turpit! Bëra seks me kunatën se vëllai s’ishte aty, por më shokoi ajo që ndodhi më pas…’

Një burrë 35-vjeçar ka rrëfyer për britaniken “The Sun” se, ka bërë seks me kunatën e tij, e cila është 31 vjeçe dhe nuk e ka pasur burrin aty. Ai thotë se, vëllai dhe kunata tashmë kanë edhe një vajzë ...

Read More »