Home . Lifestyle . Naomi Campbell parakalon me mamin Valerie… dhe duken si motra (Foto)

Naomi Campbell parakalon me mamin Valerie… dhe duken si motra (Foto)

Komento
Loading...
Loading...
Mos Humbisni:
Fashion Awards 2017, nga Eva Herzigova tek Irina Shayk, bukuroshet në pasarelë (Foto)

Close