Home . Aktualitet . Sport . “O plesht i vogël…”, Messi ‘injoron’ trajnerin e Sportingut (Video)

“O plesht i vogël…”, Messi ‘injoron’ trajnerin e Sportingut (Video)

Trajneri i Sporting Lisbona, Jorge Jesus, pas ndeshjes së humbur 2-0 në “Camp Nou”, ndaj Barcelonës thirri Messi-n: “O plesht i vogël…, o i vogël”,

. Ai deshi të tërhiqte vëmendjen e Leo Messit, ta takonte atë, por pesë herë fituesi i “Topit të Artë” e injoroi keq, duke mos reaguar fare.

Loading...

Dëshira e madhe e trajnerit portugez për ta takuar dhe, ndoshta përqafuar” yllin e Barcelonës, dështoi.

(BalkanWeb)

Loading...
Komento
Loading...
Mos Humbisni:
Aksident i frikshëm në Durrës, gruaja e mbuluar në gjak duke rënkuar, burri pa ndjenja (Video)

Close