Home . Antagonizem . Pa nostalgji apo urrejtje: Krahasoni Tiranën e viteve ’80 me atë sot dhe vini nj notë! (Foto)

Pa nostalgji apo urrejtje: Krahasoni Tiranën e viteve ’80 me atë sot dhe vini nj notë! (Foto)

Në rrjet, nostalgjikët por edhe brezi i ri kanë rënë dakord njëzëri.

Tirana e viteve ’80 është më e bukur se ajo e sotme!

Loading...

Nga fotot që qarkullojnë në internet, kryeqytetit duket me hapësira të mëdha publike, lulishte të mirëmbajtura dhe plot gjelbërim e lule.

Urbanistika dhe infrastruktura kanë një rregull të mirëstudiuar, ndryshe nga kaosi i sotëm i ndërtimeve kuturu.

A jeni dakord edhe ju se Tirana e atëhershme ishte më e jetueshme se ajo e sotme?

Loading...

tirana

Komento
Loading...
Mos Humbisni:
Filmim i rrallë/ Çfarë iu uroi Fatmir Haklaj tropojanëve për vitin 1998, nëntë muaj para vrasjes së Azem Hajdarit

Close