Home . Aktualitet . Sport . Partizani shkatërron Lushnjën në transfertë, Laçi fundos Vllazninë

Partizani shkatërron Lushnjën në transfertë, Laçi fundos Vllazninë

Partizani shkatërron Lushnjën në transfertë, Laçi fundos Vllazninë

Partizani ka marrë një fitore të pastër 0-3, në transfertën ndaj skuadrës së fundit të renditjes, Lushnjës.

Loading...
“Të Kuqtë” kontrolluan lojën gjatë gjithë 90-minutëshit, por golat i shënuan vetëm në pjesën e dytë.
Batha hapi serinë e golave në minutën e 60′, ndërsa Progni dyfishoi shifrat në të 73-tën dhe Lorenc trashi vulosi rezultatin në të 82-tën.
Lushnja tregoi edhe një herë se është e pafuqishme t’u rezistojë skuadrave të Superiores.

Lajm-Shqip.com

Komento
Loading...
Loading...
Mos Humbisni:
Hero në Greqi: Futbollisti shqiptar protagonisti i ditës!

Close