Home . Lifestyle . Pas seancave në palestër! Kush është kjo Soni Malaj apo Kim Kardashian?! (Foto)

Pas seancave në palestër! Kush është kjo Soni Malaj apo Kim Kardashian?! (Foto)

Soni Malaj si Kim Kardashian. Kjo jo vetëm për sa i përket fytyrës, por edhe në trup, dy vajzat kanë pika të përbashkëta dhe ndonjëherë ngjajnë shumë me njëra tjetrën.

Soni prej disa vitesh merret me palestër dhe ka arritur të ketë një trup me forma trupore perfekte. Sigurisht jo aq të theksuara sa të Kim-it.

Loading...

Në fotot e publikuara së fundmi Soni ngjan aq shumë me Kim-in. E veshur me një fund lëkure ngjyrë të kuqe, dhe me flokët e gjata, ne e ngatërrojmë disi me Kim-in. Ju si mendoni?!

Soni
Untitled-4

Untitled-3
Untitled-2

Loading...

Kim Kardashian

kim red 1

(BalkanWeb)

Komento
Loading...
Mos Humbisni:
Pamje të “fundit të botës”: Qielli “shpërthen” në Australi (Video)

Close