Home . Lifestyle . Ritën e akuzuan për pak k**vë! Ajo mbyll gojët e liga: Tregon të dashurin (Foto)

Ritën e akuzuan për pak k**vë! Ajo mbyll gojët e liga: Tregon të dashurin (Foto)

Ditën e djeshme, Rita Ora u kritikua për mburrjen për të shkuar në një “takim njohjeje” me boksierin profesionist Conor McGregor. Këngëtarja me origjinë shqiptare është “kryqëzuar” nga fansat pas publikimit të disa fotove në krahë të boksierit të njohur.

Rita Ora dhe i dashuri Andrew Watt
4708FC9500000578-5150499-image-a-4_1512551744760
Të gjithë menduan se 26-vjeçarja kishte nisur një romancë me boksierin dhe menjëherë kanë nisur ta kritikojnë duke i kujtuar se ai është i martuar. Rita Ora dhe Conor Mc Gregor, kanë qenë të dy të pranishëm në një mbrëmje ku shpërndaheshin çmimet e modës në Britani natën e kaluar.

Loading...

4709055B00000578-5150499-image-a-1_1512550194057

Në mbrëmje ka qenë i pranishëm edhe kampioni i Mercedes Leëis Hamilton, me të cilin Rita Ora ka qenë në një lidhje. Por Rita ka zgjedhur të publikojë fotot me Mc Gregor ku shfaqejs shumë provokuese, duke kafshuar buzën dhe duke shkelur syrin.

470007EE00000578-5150499-image-a-9_1512552531203

Loading...

Ndërsa sot Rita Ora ka publikaur një foto në Instagram, duke mos lejuar spekulime mbi ndërshmërinë e saj. Në foto shfaqet bukuroshja biondenë krahët e muzikantit Andrew Watt, me të cilin ka thuajse një vit lidhje por deri më tani nuk kishte preferuar ta bënte publike.

Rita Ora me boksierin,Conor McGregor

4703D3BF00000578-5148409-image-m-22_1512492818375
(BalkanWeb)

Komento
Loading...
Mos Humbisni:
Erion Veliaj ndez dritat e Pemës së Krishtlindjeve në sheshin Skënderbej (Foto+Video)

Close