Home . Aktualitet . Shefi i Shërbimit të Urgjencës, Prof. Edmond Zaimi hedh poshtë aludimet: Nuk ka dorëheqje, jemi në krye të detyrës

Shefi i Shërbimit të Urgjencës, Prof. Edmond Zaimi hedh poshtë aludimet: Nuk ka dorëheqje, jemi në krye të detyrës

Pas lajmit që qarkulloi në media se mjekët e QSUT kishin dhënë të gjithë dorëheqjen dhe takimit të këtyre të fundit me zv/ ministren e Shëndetësisë Mira Rakacolli.

Burimet bëjnë me dije se ka përfunduar  takimi me drejtuesit e QSUT,  ku shefi i Shërbimit të Urgjencës, Prof. Edmond Zaimi është shprehur se : “Nuk kemi dhënë dorëheqje, jemi në shërbim të qytetarëve. Çështja po zgjidhet me drejtorinë e QSUT”.

Loading...
Komento
Loading...
Loading...
Mos Humbisni:
“Shqipëria po degradon përditë!”. Basha nxin Shqipërinë në gazetën shtetërore ruse. Një rastësi?

Close