Home . Aktualitet . Video/ Veliaj e “djeg” te dasma e Turit dhe Orindës: Ku ka si Tirona…!

Video/ Veliaj e “djeg” te dasma e Turit dhe Orindës: Ku ka si Tirona…!

Kreu i bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj ka qenë i ftuar së bashku me bashkëshorten Ajola Xoxën në dasmën e dy personazheve të njohur Turjan Hyskës dhe Orinda Hutës, që dje lidhën kurorë me njëri-tjetrin.

Sic duket edhe në disa video që vetë Turjani i ka postuar në instastory, kreu i bashkisë ka qenë një nga protagonistët kryesorë në kërcimin e një kënge tironsish.

Loading...

Komento
Loading...
Loading...
Mos Humbisni:
Zgjerohet skandali “CEZ”/ Romeo Kara: Afera e CEZ-DIA është e faktuar, mashtrime edhe në Kongo

Close