Home . Aktualitet . Argetim . “Zbulohet” sozia e Ermal Mamaqit…Ngjashmëri e frikshme! Ja kush s’është! (Foto)

“Zbulohet” sozia e Ermal Mamaqit…Ngjashmëri e frikshme! Ja kush s’është! (Foto)

Ermal Mamaqi solli një risi këtë të shtunë në emisionin e tij “Xing me Ermalin” ku ndryshe nga cdo natë tjetër të ftuar kishte…veten e tij.

Dy “Ermala” janë shfaqur në të njëjtën kohë përballë njëri-tjetrit.

Loading...

Një montazh i realizuar në perfeksion aq sa të jepte përshtypjen se vërtetë moderatori dhe i ftuari ishin të natyrshëm.

Duke pyetur veten Mamaqi zbuloi disa nga ‘sekretet’ e jetës së tij, marrëdhënien me punën dhe bashkëshorten e tij, Amardën.

Loading...
Komento
Loading...
Mos Humbisni:
Gjeni shenjën tuaj: Zbuloni çfarë rezervon për ju “Zodiaku Kinez”

Close